Kontakta våra köpcentrum

Frölunda Torg, Göteborg

David Schongin, centrumchef
031-734 35 63
david.schongin@skandiafastigheter.se

Magnus Stenbock, Helsingborg
Väla Centrum, Helsingborg

Niklas Blonér, centrumchef
042-24 82 82
niklas.bloner@skandiafastigheter.se

Mörby Centrum, Danderyd

Håkan Larsson, centrumchef
08-573 656 70
hakan.larsson@skandiafastigheter.se

Valen, Trelleborg

Per Karlsson, centrumchef
070-568 90 08
per.karlsson@skandiafastigheter.se

Amhult Center, Göteborg
City Aveny, Göteborg
Solåsen, Jönköping

Peter Landqvist, centrumchef
0730-32 24 41
peter.landqvist@skandiafastigheter.se

Commerce, Skövde

Anders Nilsson, centrumchef
0500-44 74 42
anders.nilsson@skandiafastigheter.se

Backaplan, Göteborg

Anders Strand, centrumchef
031-734 35 65
anders.strand@skandiafastigheter.se

St:Per, Uppsala

Snezana Oscarsson, centrumchef
018-66 05 71
snezana.oscarsson@skandiafastigheter.se

Tyresö Centrum

Helén Eijdercrona, centrumchef
08-573 656 91
helen.eijdercrona@skandiafastigheter.se

Centrala kontaktpersoner för Skandia Fastigheters köpcentrum

Bo Jansson, fastighetschef
bo.jansson@skandiafastigheter.se

Bengt Forsberg, marknadsområdeschef
bengt.forsberg@skandiafastigheter.se

Jenny Nilsson, projektutvecklare
jenny.nilsson@skandiafastigheter.se

Peter Landqvist, projektutvecklare
peter.landqvist@skandiafastigheter.se